Зустрічайте лімітовану серію Ultramarine на бестселери Renault

Компанія Renault в Україні представляє нову лімітовану версію Ultramarine, яка пропонується для бестселерів Renault – моделей Duster, Sandero Stepway та Logan MCV Stepway.

alt

Автомобіль – це один із способів продемонструвати свій стиль та характер. Наявність лімітованих версій дозволяє замовити бажану модель зі своїм індивідуальним стилем, який буде вирізняти авто на дорозі завдяки унікальній персоналізації.

Лімітована серія Ultramarine від Renault пропонує ультрапереваги додаткового оснащення в поєднанні з незрівнянним дизайном та надзвичайно привабливою ціною! 

Для бажаючих придбати особливий автомобіль Renault пропонує нові версії Ultramarine на такі популярні моделі з лінійки бренда, як нестримний кросовер Duster, практичний універсал Logan MCV Stepway та компактний кросовер Sandero Stepway. 

Екстер'єр

Свіжий погляд на зовнішній дизайн - це виразне оформлення кузова у кольорі синій неон  в поєднанні зі стильним контрастом чорного глянцю зовнішніх дзеркал, графічним синім принтом віконних стійок та двокольоровими дисками з синіми ковпачками. Стрімкий, динамічний характер автомобілів в лімітованому дизайні підкреслює лідерські якості.

Інтер'єр

Інтер’єр авто серії Ultramarine має неповторні характеристики. Нова оббивка сидінь із синіми вставками та текстильні килимки створюють в салоні відчуття винятковості.

До того ж, ще більший перелік обладнання у базовій комплектації робить придбання авто неймовірно заощадливим.

Оснащення

Так, для моделей Sandero Stepway та Logan MCV Stepway вже передбачена мультимедійна навігаційна система MediaNav, задній парктронік та підігрів передніх сидінь. Перелік додаткового оснащення для моделі Duster ще ширший: клімат-контроль, передні сидіння з підігрівом, задній парктронік, картка-ключ «вільні руки».

Комплектація

В залежності від опцій та бажаного обладнання можна підібрати найбільш оптимальну комплектацію версії Ultramarine для Sandero Stepway, Logan MCV Stapway чи Duster. Комплектації відрізняються типом двигуна (дизельний або бензиновий), коробкою передач (механіка чи автомат), та наявністю додаткового обладнання та опцій.

Ціни варіюються в залежності від обраної комплектації

Так, Sandero Stepway Ultramarine можна придбати за ціною від 362 100 грн*, Logan MCV Stepway Ultramarine – від 414 800 грн*, а початкова ціна на Duster Ultramarine становить 442 500 грн*.

Лімітована серія Ultramarine має обмежену кількість пропозицій та буде представлена на ринку лише до кінця 2020 року. Познайомитися з новою версією Ultramarine можна в офіційній дилерській мережі Renault!

*Рекомендована роздрібна ціна станом на 23.07.2020 р. в дилерській мережі Renault за кредитною програмою Renault Бонус, для фізичних осіб. Остаточну ціну продажу дізнавайтесь в дилерській мережі Renault, перелік яких розміщено на сайті www.renault.ua