Корпоративним клієнтам

Найкращі пропозиції для юридичних осіб

Renault Master
грантова програма від ЄБРР
КОМПЕНСАЦІЯ - 10% ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ
Програма діє з травня 2024. Заявки приймаються вже зараз.
Шановні Українці
НАРАЗІ УСІ ПРОГРАМИ КРЕДИТУВАННЯ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ ПРИЗУПИНЕНО

Щойно кредитування відновиться, ми опублікуємо інформацію на сайті. Якщо ви маєте запитання, зверніться будь ласка до дилера. Бережіть себе та своїх рідних, нам ще подорожувати разом!

Інформація про партнера

Компанія «Рено Україна» у партнерстві з АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» запустила програму Renault Finance у 2009 р. За весь час понад 20 000 клієнтів стали щасливими власниками автомобілів.  

АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – це сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Згідно з класифікацією Національного банку України «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» належить до групи найбільших банків і займає 9 місце за обсягом активів серед банків України.

Додаткова інформація для юридичних осіб

ФОРМА ВИДАЧІ КРЕДИТУ: перерахування кредитних коштів на рахунок автосалону, відкритий в АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». 

 

МАКСИМАЛЬНИЙ ТЕРМІН ФІНАНСУВАННЯ – 5 років.

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: застава придбаного автомобіля. 

 

КРЕДИТИ НАДАЮТЬСЯ: регіональними підрозділами (філіями або відділеннями) банку за фактичним місцезнаходженням бізнесу клієнта. 

 

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ: страхування КАСКО та страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів лише в погодженій (рекомендованій) по програмі страховій компанії. 

 

ВИМОГИ ДО КЛІЄНТІВ:

 • Юридичні особи зі строком роботи на ринку не менше ніж 12 місяців.* 
 • Стійкий фінансовий стан та кредитоспроможність. 
 • Відкриття поточного рахунку в АТ «Креді Агріколь Банк». 

*Види діяльності, що не підлягають кредитуванню: деталі у дилерській мережі Renault. 

 

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ЗА КРЕДИТОМ:

 1. Запит на отримання кредиту;
 2. Баланс підприємства (форма №1, 1-м), звіт про фінансові результати (форма №2, 2-м) за останні два повні роки та за поточний рік на останню звітну дату **;
 3. Розшифрування статей балансу в розрізі контрагентів/статей (оборотно-сальдові відомості) на звітний період або за попередній звітний рік (якщо звітний період - перший квартал року) за такими балансовими рахунками: 

10 «Основні засоби»  

28 «Товари»  

31 «Рахунки в банках» 

36 «Розрахунки з покупцями та замовниками»  

37 «Розрахунки з різними дебіторами» 

50 «Довгострокові позики» 

60 «Короткострокові позики» 

63 «Розрахунки з постачальниками та підрядниками» 

68 «Розрахунки за іншими операціями»  

70 «Доходи від реалізації» 

90 «Собівартість реалізації» 

На момент прийняття рішення необхідні електронні версії файлів з розшифруванням статей балансу, але до надання кредиту ці документи повинні бути роздруковані, підписані та надані менеджеру Банку на паперових носіях. 

 

** У разі недостатності наведених фінансових звітів для прийняття рішення за кредитом, Банк може вимагати більш детальну інформацію щодо фінансової діяльності позичальника. При наявності пов’язаних осіб також надаються документи №2, 3 для кожної з пов’язаних осіб.  

 

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТНИХ КОШТІВ

 1. Технічний паспорт на транспортний засіб, що купується (після прийняття Банком позитивного рішення щодо надання кредиту);  
 2. Договір з автосалоном на придбання транспортного засобу; 
 3. Нотаріальна копія Статуту, а в разі змін та доповнень до нього також нотаріальні копії цих змін та доповнень; 
 4. Нотаріальна копія або оригінал виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; 
 5. Рішення (протокол) компетентного органу управління юридичної особи про прийняття про отримання кредиту та надання забезпечення та рішення про уповноваження керівника Позичальника або іншої особи на укладення відповідних договорів з Банком; 
 6. Довідка про установчі документи та органи управління за формою Банку (Додаток 1); 
 7. Копія паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера уповноваженої особи Позичальника, що має укладати договори з Банком (якщо не було надано раніше); 
 8. Копія протоколу загальних зборів учасників/рішення засновника про обрання (призначення) керівника; 
 9. Копії наказів на керівника та головного бухгалтера; 
 10. Копія контракту з керівником або лист про те, що його не укладено;  
 11. Копії чинних кредитних договорів (в т.ч. графіки погашення) та договорів забезпечення; 
 12. Довідки інших банків про стан заборгованості за кредитами (при наявності кредитів) та надходжень на поточний  (-і) рахунок (-ки) за останні 6 місяців; 
 13. Копії спеціальних документів, що необхідні для ведення діяльності (ліцензії, дозволи, патенти тощо); 
 14. У випадку, якщо юридична особа – акціонерне товариство: оригінал або копія витягу з реєстру акціонерів, засвідчений особою, що веде такий реєстр. 

Найбільш актуальні питання

 
Де можна подати заявку на кредит за програмою і отримати рішення?

Заявки приймають в будь-якому автосалоні в Україні офіційного дилера RENAULT. Там також можливо дізнатися про прийняте банком рішення. 

Яке обов'язкове страхування включено в кредит?

Поліс КАСКО - повне обов'язкове страхування, за яким виплачується збиток при пошкодженні, викраденні, знищенні транспортного засобу. 

 

Поліс ОСЦПВ - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, яка покриває витрати за власника автомобіля третій особі в разі ДТП.  

² Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Mobilize Financial Services  для фізичних осіб. Під знижкою 60 000 грн. мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус». Кредитні умови за програмою «Renault Бонус»: максимальний строк кредиту – 60  місяці, розмір першого внеску – від 20% до 50% (максимальний) від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн., процентна ставка – 12,9 %  річних, комісія за видачу кредиту – 2,9 %, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить 35,3 % річних (розрахована виходячи з максимальної суми кредиту та максимального строку користування кредитом).  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні) та/або території на яких тривають активні бойові дії), внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Луганську, Донецьку,  Херсонську, Запорізьку, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».  Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.  Детальні умови кредитування на сайті www.credit-agricole.ua.  Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
Для отримання кредиту згідно з програмою «Renault Бонус»  обов'язково придбання наступних послуг: страхування КАСКО та ОСЦПВ (надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.;  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.;  СК «Українська страхова група»: Ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569295 від 21.01.2011 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500320 від 13.01.2010 р.; СК «ПЗУ УКРАЇНА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500102 від 15.12.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569236 від 14.01.2011 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (надає  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.)                                                           
²˙¹Щомісячний платіж розраховано за строком кредитування 60 місяці, розмір першого внеску – 40% від вартості автомобіля з урахуванням  вартості страхування КАСКО 1-го року (розраховано за тарифом СК «ARX» - КАСКО 6,19%, франшиза 0,5%. Надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (розраховано за тарифом СК «УНІКА» – 4,99% від суми кредиту. СК  «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.).                                                                   
Щомісячний платіж розраховано від цін діючих станом на 29.05.2024 р. на стартову версію:  Renault Duster; (мається на увазі акційна клієнтська вартість автомобіля  зі знижкою за кредитною програмою «Renault Бонус»).                                                                           
Кредитна пропозиція діє з 29.05.2024 р. до 30.06.2024 р.