Кузовний ремонт

Сервісний центр ТОВ “МОТОРКАР КРОПИВНИЦЬКИЙ” здійснює роботи по кузовному ремонту будь-якої складності. Наша команда професіоналів завжди готова задіяти всі свої знання і вміння, щоб усунути проблеми з вашим автомобілем та запобігти їх виникненню.
 

alt
РИХТУВАННЯ КУЗОВНИХ ДЕТАЛЕЙНаші послуги

Гладкі обтічні форми автомобіля притягують погляд і зачаровують. Вм'ятини, асиметрія кузова створюють негативне враження серед перехожих та автомобілістів. Небезпеку для кузова автомобіля представляють багато чинників: гілки дерев, град, падаючі пласти снігу, великі і дрібні ДТП і багато іншого. Повернути автомобілю колишню красу допомагає рихтування.

alt
ВІДНОВЛЕННЯ ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА

Відновлення геометрії кузова є досить трудомістким і складним процесом. У сервісні центри приїжджають автомобілі, що вимагають виконання як гранично простих, так і дуже важких робіт. Для того, щоб якісно виконати поставлені завдання, незалежно від ступеня деформацій ми маємо не тільки кваліфікований персонал, а й належне обладнання.

ЗАМІНА СКЛА

Автомобільне скло забезпечує герметичну ізоляцію кабіни, захист від зовнішніх погодних умов, забезпечує доступ світла і вільний огляд, а також впливає на жорсткість кузова. Пошкодження автоскла погіршує огляд для водія, а також безпеку пересування транспортного засобу. Бажаєте замінити скло?

СКЛАДАННЯ КАЛЬКУЛЯЦІЙ НА РЕМОНТ

Бажаєте дізнатися вартість ремонту?

ФАРБУВАННЯ

Повне або часткове фарбування кузова автомобіля

ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА АВТОМОБІЛЯ

Що дає полірування Агресивна дія зовнішнього середовища руйнує будь-яке творіння природи або рук людини, і автомобіль – не виняток. Сучасні засоби боротьби з корозією здатні лише трохи пригальмувати цей процес, але якщо застосовувати їх грамотно ─ на наш вік вистачить.