Вигідний лізинг на авто RENAULT від ОТП Лізинг

Renault разом з ОТП Лізинг підготували супер пропозицію для представників малого та середнього бізнесу на базі кредитної лінії EU4Business-EBRD з грантом від Європейського Союзу: -10% на придбання Renault Master і Renault Dokker Van за рахунок гранту від ЄС

Успішне ведення бізнесу вимагає регулярного фінансування та витрат на його оновлення. Велику кількість коштів власники бізнесу витрачають на купівлю та утримання засобів виробництва, щоб забезпечити його безперебійність та прибутковість.

З метою сприяти оновленню засобів виробництва, в рамках програми фінансування ЄБРР, власники малого та середнього бізнесу мають можливість отримати 10%  повернення коштів від суми фінансування на свій рахунок за кошти Ініціативи ЄС «EU4Business». Супер пропозиція поширюється на найбільш популярні та практичні моделі,  які слугують надійними помічниками для бізнесу - Renault Master та Renault Dokker Van.

Умови фінансування

• Грантова допомога становить 10% від суми фінансування.

• Валюта фінансування – гривня з фіксованою відсотковою ставкою.

• Мінімальний строк фінансування – 2 роки без права дострокового погашення.

• Максимальна сума фінансування: еквівалент 300 000,00 євро на одне підприємство або групу підприємств (якщо сумарні значення критеріїв відповідають вимогам кредитної лінії EU4Business-EBRD).

Заявку на отримання позик та грантів можуть подати індивідуальні підприємці, підприємства малого та середнього бізнесу:

  • з кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 млн євро;
  • місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
  • не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю;
  • які не включені ЄБРР до списку фізичних та юридичних осіб, котрі не мають права бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР.

Кредитна лінія EU4Business-EBRD – частина ініціативи ЄС. Грантова допомога складає 10% від суми фінансування та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу (при цьому сума гранту не може перевищувати 10% вартості обладнання без урахування ПДВ). Після успішного проходження перевірки проекту протягом трьох місяців компанія отримує грант (фіксована сума гранту в євро перераховується в гривню за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривні).

ОТП Лізинг пропонує завжди вигідні рішення для зростаючого бізнесу, який має потребу у автомобілях. Програма Renault Leasing пропонує найкращі рішення юридичним особам, які дозволять отримати будь-яке авто з модельного ряду Renault. ОТП Лізинг – частина Європейської фінансової групи OTP Group, яка входить до складу Українського об’єднання лізингодавців з 2008 року та бере активну участь в популяризації лізингу в Україні. Автопарк компанії налічує більше 6000 автомобілів.

 

Детальну інформацію можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Renault АВТОГРУП Кропивницький на вул. Вокзальній або за телефоном (0522) 210-555.

 

4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

 

Про Groupe Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.